Osłabienie wzwodu przy nowej partnerce

Witam Od pewnego czasu borykam sie z problemem zanikajacego wzwodu,gdy go osiagne to czlonek nie jest tak sztywny jak kiedys (obecnie mam nowa partnerke,wczesniej nie mialem takiego problemu - z gory wykluczam brak atrakcyjnosci partnerki :). Nie zauwazylem tez od dluzszego wystepowania porannego wzwodu. Mam 20 lat i nie choruje,prowadze w miare aktywny tryb zycia,pale epapierosa,a alkohol spozywam sporadycznie. Nie ukrywam obawy przez kolejna "porazka" mnie przytlaczaja.. Pozdrawiam :)

Dzień dobry.

Jak sam Pan napisał, sytuacjom intymnym, w których Pan uczestniczy, towarzyszy niepokój i lęk przed "porażką", co bardzo skutecznie może hamować podniecenie, a co za tym idzie, sztywność członka. Dodatkowym elementem stresogennym jest nowa i atrakcyjna partnerka, przed którą chciałby się Pan przecież dobrze "zaprezentować".
Jeżeli jednak martwi się Pan o stan zdrowia, może Pan się poddać badaniom lekarskim, aczkolwiek opisany przez Pana problem wydaje się mieć źródło psychologiczne.
Mniejsze skupienie na własnym członku, a większe na partnerce i wspólnym przeżywaniu miłosnych uniesień powinno skutecznie rozwiązać trapiące Pana zmartwienie.

Pozdrawiam i powodzenia.