Osłabienie, zaburzenia widzenia i nudności

witam ostatnio mam dziwne objawy, osłabienie, zaburzenia widzenia (wzrok dobry a, szybko męczy się) nudności, czasami biegunka po jedzeniu, drgania mięśni i mrowienie ust, biorę tabletki ziołowe na nerwice jest lekka poprawa, lae nie do końca wyniki robiłem w lutym w normie tsh ft3 ft4 przeciwe ciała w normie, czy mam zrobić jakieś dodatkowe badania czy prosto do psychitry. dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry. Najpierw proszę zrobić szczegółową diagnostykę pod okiem swojego lekarza internisty, potem ewentualnie psychiatra lub/i psychoterapeuta, jeśli badania niczego nie wykażą.
Pozdrawiam,
M. S-W.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza