Osłabienie, zatkany nos i pulsowanie głowy po rocznym leczeniu interferonem

jeste m 2 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV i nie mogę dojść do siebie nadal czuje się osłabiona rano jak wstaje mam zatkany nos a nie mam kataru oraz nieraz jak się schylam albo cos podnosze to pulsuje mi trochę głową tak przez kilka sekund co to moze byc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

interferon ma wiele działań ubocznych takich jak osłabienie odporności, złe samopoczucie, ból głowy. Jednak działania uboczne po 2 miesiącach powinny ustąpić. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który zbada i pokieruje dalej procesem diagnostycznym gdyż na podstawie opisu nie można jednoznacznie wywnioskować co jest przyczyną.

Pozdrawiam.