Osłabienie, zawroty głowy a poziom granulocytów kwasochłonnych

Witam! Mam duży problem z córką, za miesiąc kończy 18 lat. Od 3 tygodni bez przerwy dziecko ma zawroty głowy, towarzyszy także temu silne osłabienie. Była badana przez okulistę, kilku neurologów i laryngologów. Został wykonany rezonans magnetyczny, który wyszedł dobrze. Tomografia głowy również jest dobra. Przepływy szyjne dobre. Morfologia krwi jest w porządku, jednak w rozmazie Granulocyty kwasochłonne są powyżej normy. Córka ma ich 32. Z dnia na dzień dziecko jest coraz słabsze.Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić przyczynę eozynofilii. Być może to ona jest powodem zawrotów głowy i osłabienia. Główne przyczyny to zakażenia pasożytnicze oraz alergie i niektóre choroby tkanki łącznej.