Osłabienie, zawroty głowy, drętwienie i drżenie przy nerwicy

Witam mam 28 lat i choruję na nerwicę zaawansowaną biorę codziennie relanium 5mg czasami nawet muszę dobierać ale nadal się źle czuję po nich jestem bardzo nerwowa słabo mi nie dobrze gorąco mi się robi i często dostaje ataki nerwowe pod taka postacią jak bol brzucha,słabo mi się robi,nie dobrze,kręci mi się w głowie,drętwieje mi twarz i ręce,trzęsę się cała jakie leki mam brać aby być spokojna ale nie senna zioła mi nie pomagają pomocy :'(

Proszę koniecznie zgłosić się na psychoterapię. Leki pomagają poradzić sobie z objawami nerwicy, ale nie z jej przyczynami. A to z kolei grozi uzależnieniem od leków uspokajających. Podjęcie pracy nad sobą w psychoterapii pozwoli pozbyć się objawów na stałe.