Osłabienie, zawroty głowy i problemy z koncentracją

Witam od pewnego czasu źle się czuje, jestem osłabiony mam lekkie zawroty głowy oraz problemy z koncentracją, niespokojny sen a czasem problem z zaśnięciem a gdy się budzę jestem zalany zimnym potem oraz obolały. Miałem tez dolegliwości typu ciągłe uczucie głodu i pragnienia oraz częstomocz lecz tylko w dzień oraz mrowienie prawej ręki i nogi oraz czasami brak odczuwania tej polowy ciała jakby jej nie było. Ostatnio dowiedziałem się ze mogą to być efekty drastycznego odstawienia cukru. Prawda?

Aleksander Ropielewski

Opisane przez Pana objawy mogą pasować do objawó towarzyszącym hipoglikemii jak i innym stanom chorobowym. Jeżeli są wynikiem znacznej redukcji cukru w diecie to sugeruję zwiększyć jego podaż i obserwować reakcje organizmu. Poza tym prosze wykonać badanie poziomu cukru we krwi.