Osłabienie, zawroty głowy i zaburzenia widzenia po poronieniu

wszystko zaczęło się od momentu jak poroniłam,robi mi się słabo kręci mi się w głowie nogi mam jak z waty,głowa mnie uciska czasami mam mrowienie głowy,kłopoty ze wzrokiem.Boję się że może mi się coś stać,że dostanę wylew. boję się usnąć że nie obudzę się następnego dnia.Język mi się czasem plącze.Jak mam większy stres to objawy się nasilają.Może mam jakiegoś guza w głowie albo coś takiego.robiłam podstawowe badania krew, mocz, na tarczycę,ekg wszystko w normie,proszę o pomoc nie da się tak żyć.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przy wspomnianych objawach należałoby się zgłosić do neurologa. Dopiero po wykonaniu badań w tym obrazowych głowy można wnosić na temat dalszego postępowania. Gorąco polecam wizytę u lekarza.