Osłabienie, zawroty głowy, wzdęcia i bóle kręgosłupa

Witam ! Ostatni okres miałam 6 września. Moj cykl to 30 dni. Okres mam nie reguralnie. Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne 17,19,21wrzesień. Dokladnie 6 paz. dostalam skapego krwawienia, nigdy takiego nie mialam. i trwa do dzis choc tylko na papierze. 10 paz. robilam test wyszedl negatywny, gdzie dzien przed wypilam jedno piwo wieczorem. Ciagle jestem oslabiona, mam zawroty glowy, zapracia, wzdecia, bole kregoslupa , czasami zoladka i zle samopoczucie. Czy jest mozliwosc ze moge byc w ciazy ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Sugeruję zatem by za kilka dni powtórzyła Pani test ciążowy lub wykonała badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Opisane przez Panią objawy niestety nie pozwalają ani potwierdzić ani wykluczyć ciąży.