Osłabienie, zmęczenie, bóle brzucha

Witam Jestem oslabiona zmeczona boli mnie caly brzuch czuje "wzdete" przewody pokarmowe bóle z obu stron nad pepkiem gdy naciskam brzuch czuje klucie po boku obok pachwiny na twarzy pojawiaja mi sie krosty (wczesniej nie mialam takiego problemu) nie mam apetytu z reguly atakuje to prawa czesc brzucha. Nie dawno lezalam w szpitalu lecz nie wykonano mi zadnych badan. Wczesniej nie mialam takich problemow z brzuchem. Prosze Was serdecznie o pomoc

witam,
proponuję diagnostykę rozpocząć od badania USG jamy brzusznej oraz podstawowych badań laboratoryjnych
Zmiany trądzikowe mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi i może wizyta u dermatologa/ginekologa byłaby pomocna.

pozdrawiam