Kobieta , 31 lat Witam, moj problem ciagnie sie juz pare miesiecy. Oslabienie, zmeczenie, bol zoladka, uczucie goraca i wrazenie ze zaraz zemdleje( najczesciej w kosciele). A ostatniej nocy obudzilam sie z strasznie bijacym sercem. Wyniki krwi bardzo dobre. Robilam je dwa razy w odstepie trzech miesiecy. Bole brzucha i zoladka nie zawsze sie pojawiaja. Najczesciej to wrazenie ze zemdleje.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Kołatanie serca – Kołatanie serca nie ma jednej określonej definicji. Można o nim mówić, gdy serce bije nadmiernie, zwiększona jest częstotliwość jego uderzeń lub też gdy częstość uderzeń serca jest nieznacznie zmieniona, a pacjent odczuwa je jako nadmierne. Zazwyczaj serce bije w tempie 60-100 uderzeń na minutę, ale u osób, które regularnie ćwiczą lub przyjmują leki spowalniające bicie serca tempo spada do mniej niż 55 uderzeń na minutę.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: