Osłabienie, zmęczenie, drętwienie kończyn i uczucie odrealnienie

witam od jakiegoś czasu czuję się słaba zmęczona trochę odrealniona robi mi się słabo drętwieją ręce nogi usta w nocy budzę się jestem wtedy zlana zimnym potem mam nudności zimne dłonie a serce chce mi wyskoczyć mam wrażenie że zaraz umrę w ciągu dnia nie jest lepiej sztywnieje mi szyja mam uczucie mrowienia głowy i wydaje mi się że zaraz "zwariuję" już nie mam sił chodzę do pracy ale to jest straszne mąż twierdzi sobie to wymyślam co mi jest

Witam! Pani dolegliwości z całą pewnością wymagają wdrożenia odpowiedniej diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne i wdroży odpowiednią diagnostykę.