Osłabienie, zmęczenie, nudności, brak apetytu, przelewanie w brzuchu i ucisk w klatce piersiowej

Witam Serdecznie Pod kilku miesięcy żle się czuję. Codziennie jestem bardzo osłabiony , zmęczony i nie mam siły na nic. Mam ciągłe nudności. Od mniej więcej 3 tygodni kompletnie straciłem apetyt. Jem na siłę. Często po jedzeniu mam gazy , przelewanie w brzuchu , burczenie. Czasam również po jedzeniu czuję ucisk w klatce piersiowej. Miałem robione badania morfologia , OB , CRP , mocz , kolonoskopia i wszystko w normie. Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę ciężko się żyje z tymi dolegliwościami.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę w kierunku nieprawidłowości górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.