Osłabiona odporność a stres i nerwowość

Witam. Pisałam o tym, że bardzo często łapię wirusy, infekcje, miałam różne zapalenia (spojówek, gardła, ślinianek, włókniak w piersi itp). Do tego oczywiście przeziębiania/grypy. We krwi nic specjalnego nie wyszło, jedynie zaznaczono, że PDW 17,2, P-LCR 49,8, Nautrofile 2,33. Sugerowano mi też tutaj na forum sport-w tym rzecz, że ja ćwiczę fitness kilka razy w tygodniu, spaceruję i staram się zdrowo odżywiać-jem owoce, warzywa i nic to nie daje. Mogę dodać,że często się stresuję, jestem nerwowa

Dzień dobry!

Jeśli kompleksowa diagnoza medyczna oraz długoterminowe (!) zmiany w diecie i stylu życia nie przynoszą żadnych efektów, przyczyny mogą mieć tło emocjonalne, nerwicowe, silnej reakcji na stres itp.

Pozdrawiam!