Osłabione i drżące nogi po porodzie a możliwość wykonania badań

a czy powie mi ktos skad te slabe nogi? czuje jak by mialy drzec jak byla nacpana jak chodze to czuje sie jak bym sie otrula jakimis tabletkami.. wszyscy zganiaja to na nerwice wiec zaczelam brac tabletki jednak nic sie nie zmienia ! biore euthyrox i asertin 50mg tarczyce mam niby wyrownana cukier niby ok sod mam 147 ale jak byl w normie to tez sie czulam tak zasugeruje ktos jakies badania ktore by to wyjasnily? juz rece opadaja od porodu czyli 8 mc dzien w dzien tak samo zle:(

Witam. Sugeruje oznaczenie poziomu elektrolitow - sodu, potasu, wapnia, fosforu i magnezu. Warto wykonać również ekg i poddać się dokładnej ocenie ginekologicznej.