Osłabione mięśnie nóg, potliwość, zmęczenie od rana, ból głowy

Od kilku miesięcy mam osłabione mięsnie nóg , potliwość , zmęczenie od rana , ból głowy ,osłabienie nudności ból łydek ,biegunki smoliste cuchnące , wzdęcia ,częste oddawanie moczu , napięcie żył szyjnych ,zaburzenie widzenie ,kaszel , kłopoty z oddychaniem ,arytmie serca .Byłam u wielu lekarzy ale nikt nie potrafi znaleźć przyczyny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są bardzo zróżnicowane, ale jednak dość niecharakterystyczne. Z zamieszczonego opisu wynika jednak, że konsultowała się Pani z licznymi lekarzami, którzy nie znaleźli przyczyny Pani dolegliwości. Tym trudniej jest to zrobić poprzez konsultację internetową, gdzie nie mam możliwości Pani zbadać, zebrać wywiadu, zlecić badań dodatkowych, itd. Pani objawy zdecydowanie wymagają jednak dokładniejszej diagnostyki. Najlepiej gdyby pokierował tym lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.