Osłabiony popęd seksualny jako skutek leku Asentra na nerwicę

Witam. Mam 20 lt. Mam nerwicę. Od miesiąca biorę lek o nazwie ASENTRA. Piszę gdyż zauważyłem, iż mój popęd znacznie osłabł i prawie, że niemożliwe jest osiągnać podniecenie, wytrysk gdy jestem z dziewczyną. Czy to może być skutek leku, co zrobić żeby leczyć się z nerwicy, ale i jendocześnie prowadzić życie seksualne (po prostu nie czuć z mojej strony żadnej przyjemności)..

Dzień Dobry,
proszę omówić problem z lekarzem prowadzących i zapisującym lek. To może dla niego być ważna informacja - chodzi o to żeby wiódł Pan normalne życie. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Dzień dobry!

Wiele leków stosowanych w psychiatrii może mieć negatywny wpływ na libido i funkcje seksualne. To ważny objaw, o którym należy powiedzieć swojemu lekarzowi. Może Pan także zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Witaj!

ASENTRA może być powodem zaburzeń seksualnych i jest taki wpis w ulotce. Jeśli pan uważa ,że to jest nie do przyjęcia , proszę zmienić lek lub po konsultacji w ogóle go odstawić. Pozdrawiam