Osobowość pełna skrajności

Witam. Mam 19 lat i dawno już zauważyłam, że jestem osobą pełną skrajności. Nienawidzę gdy ktoś mnie dotyka, brzydzi mnie to, ale jednocześnie chciałabym żeby ktoś mnie objął. Wtedy jednak powraca lęk. Mam obniżoną samoocenę, i krytyczny stosunek do siebie ale jednocześnie uważam się za lepszą od innych. Nie potrafię wybaczać ani przyznawać innym racji. Lubię pomagać innym, nie mogąc jednak poradzić sobie ze sobą. Ponadto co jakiś czas męczą mnie stany depresyjne. Męczy mnie już takie życie...

Warto przyjrzeć się tym "skrajnościom", zwłaszcza, że jest Pani zmęczona tymi huśtawkami oraz tym, co Pani przeżywa. Proszę rozważyć psychoterapię, która może przynieść ulgę i zmiany. Powodzenia