Osobowość unikająca i depresja a stosowanie leków

Nie wiem na jaką jednostkę chorobową choruje bo na każdej karcie informacyjnej ze szpitala jest inne rozpoznanie, jednakże leczę się na osobowość unikającą i depresję. Pomaga mi tylko kwetiapina, ale utyłem po niej bardzo i chciałbym wypróbować nowy lek chociaż brałem chyba wszystkie dostępne już. Czy Brintellix by mi pomógł? Czy może Pramolan z Tegretolem. Odczuwam silne napięcie psychiczne objawiające się lękiem i depresją. POmaga jedynie Ketrel ale musze go odstawić bo mam problemy kardiolog.

Witam,
w sprawie leczenia farmakologicznego najlepiej konsultować się z lekarzem prowadzącym i jemu zgłaszać wszelkie uwagi, mogą być bardzo cenne! Zachęcałabym także do pytania o rozpoznania. Proszę także pytać lekarza o możliwość psychoterapii, myślę że mogłaby bardzo pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia.