Ospałość, osłabienie, zawroty głowy, mdłości

Witam, mam problem, 4 miesiące temu miałam miesiączkę, współżyje regularnie bez zabezpieczeń, od 2 miesięcy jestem ospała, osłabiona, mam zawroty głowy, a przez jakiś czas miałam poranne mdłości. Test wyszedł negatywnie. Dodam jeszcze, że mam zaburzenia tarczycy, chociaż ostatnie wyniki były w normie. Miałam zaburzenia miesiączkowania, ale 6m-cy i 5 m-cy temu miałam okres terminowo. Zastanawiam się czy mogę być w ciązy. Patrząc w lustro widzę, że brzuch mi się zaokraglił, równiez przytyłam,

Małgorzata Panek

Pojedynczy negatywny test ciążowy nie wyklucza ciąży. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam