Ośrodek leczący seksoholizm

Witam. Ponoć gdzieś w kraju mamy tylko jeden ośrodek, leczący w pełni profesjonalnie seksoholizm. Gdzie się znajduje, jak się nazywa ?

Witam
Każdy ośrodek leczący uzależnienia - czyli Ośrodek leczenia i Profilaktyki Uzależnień ma grupowe i indywidualne terapie dla uzależnionych - są to ośrodki związane umową z NFZ - gdzie można to robić za darmo,także prywatne, gdzie trzeba zapłacić za terapię. W internecie znajdzie pan pełny opis takich placówek, proszę poczytać na forum jakie są opinie. Pozdrawiam