Ośrodki dla osób uzależnionych od alkoholu na Śląsku

Zna pan ośrodki zamknięte dla osob uzależnionych od alkoholu na Śląsku prywatne?
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!

Leczenie odwykowe zamknięte na terenie województwa śląskiego oferują m.in.:
- Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gorzycach, ul. Zamkowa 8,
- Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Skoczowie, ul. Katowicka 21,
- Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, ul. Gliwicka 33,
- Primum Vivere – ośrodek leczenia uzależnień, Kozy (koło Bielska-Białej), ul. Działy 47.

Pozdrawiam!