Ostatni bardzo często krwawię - co mi dolega?

Witam,
mój problem dotyczy częstego krwawienia. Ostatnio co 2 tygodnie lub co tydzień krwawię, mam miesiączkę. Byłam u ginekologa i powiedział, że może to być ciąża pozamaciczna, kazał zrobić test ciążowy. Zrobiłam go 2 razy i wynik był ujemny, brak ciąży.
Dziś na kolejnej wizycie lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, nic nie wspomniał więcej. Podczas wizyt lekarz nie badał mnie, ani nie dał żadnego skierowania na badanie czy USG. Na dodatek dość często boli mnie brzuch, mam skurcze jajników, 2 lata temu miałam polipy, ale zostały wyleczone, wtedy okazało się, że mam tez endometrium i tyłozgięcie macicy.
Chciałabym się poradzić i dowiedzieć, co mam robić i co mi dolega.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

Witam serdecznie!
Niestety bez badania ginekologicznego nie jestem w stanie określić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Przyznam, że nie rozumiem postępowania Pani lekarza. Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych jest leczeniem objawowym, a nie przyczynowym. Konieczne jest ustalenie przyczyny Pani dolegliwości, a to można zrobić jedynie poprzez badanie pacjentki.
Ze względu na Pani przeszłość ginekologiczną stała kontrola ginekologiczna jest wręcz wymagana. Z tego też powodu proponowałabym udać się na konsultację do innego ginekologa.
Pozdrawiam