Osteofity na tylnych i bocznych krawędziach trzonów C5\C6 przewężające otwory międzykręgowe

kobieta 56 badanie RTG z dnia 9marca2015 Znaczne przewężenie przestrzeni m-k C5\C6 oraz mierne C4\C5 z osteofitami na krawędziach tych trzonów-- wielopoziomowa dyskopatia Osteofity na tylnychi bocznych krawędziach trzonów C5\C6 przewężają otwory międzykręgowe i kanał kręgowy Pozatym kr.szyjny w normie .Czy jest tu potrzebne leczenie operacyjne ? z poważaniem G.

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od objawów, bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej analizy wykonanych dodatkowych badań diagnostycznych będzie można określić odpowiednie postępowanie. Proponuję udać się od lekarza zlecającego powyższe badanie. Będzie można określić odpowiednie postępowanie.