Osteoporoza a brak apetytu

Witam. Jestem 75-letnia kobietą i mam problemy z ciągłym osłabieniem. Wykryto u mnie osteoporozę. Nie mam apetytu przez cały dzień, nie mogę spać w nocy i moje ogólne samopoczucie jest na bardzo niskim poziome. Nie mam pojęcia do jakiego lekarza mogła bym się zgłosić, aby poprowadził moje leczenie i doradzał mi w tych kwestiach. Byłabym niezmiernie wdzięczna jeżeli mogła bym tutaj dostać dawkę informacji na ten temat

Lek. Paweł Szadkowski

W pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza rodzinnego. On z Panią porozmawia, zbada Panią i zleci podstawowe badania laboratoryjne. Jeśli coś będzie nie w porządku, skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Możliwe, że złe samopoczucie jest związane ze stanami przygnębienia, czy smutku - wtedy lekarz zaleci wizytę u psychiatry.