Osteoporoza a zabiegi aparatem Salus Talent

Witam mam pytanie choruję na osteoporozę lekarz zlecił mnie oprócz leków zabiegi aparatem Salus Talent czy to będzie pomocne :) proszę o odpowiedź z góry dziękuję :)

Jak podają źródła internetowe:
"Jest to pierwsze na rynku urządzenie magnetoterapeutyczne, za pomocą którego można uzyskać subiektywnie odczuwalną intensywność podczas stosowania".
Ból może się zmniejszy, na osteoporozę nie pomoże.