Ostra biegunka u 2-letniego dziecka

moj 2 letni synek ma od tygodnia same bardzo luzne stolce - 2 rano, 1-2 w nocy, 1 w ciagu dnia. nie ma zadnych innych objawów. 3 tyg temu mial bardzo ostra biegunke przez 3 dni a pozniej infekcje - bral bactrim - wszystko przeszło i byl zdrowy, poszedl do zlobka i po 3 dniach znowu biegunka. Jest juz na diecie, bierze dicoflor. nifuroksazyt nie pomaga a stolce wszystkie luzne :( brak goraczki, wysypki, kaszlu, kataru co to może byc???

Lek. Tomasz Budlewski

Być może ponowna infekcja. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry. Bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można.