Ostre bóle brzucha a nadżerki i nadmiar żółci

Od dwóch lat cierpię na ostre bóle brzucha, które trwają od kilku sekund do kilku minut. Pojawiają się zazwyczaj rano. Mam też bóle po spożyciu zbyt dużej ilości pożywienia lub czegoś zbyt zimnego/gorącego. Robiłam kolonoskopię (wynik bardzo dobry) i gastroskopię (wykazała nadżerki i nadmiar żółci). Pomagają mi trochę leki z grupy ipp. Powiedziano mi, że wynik gastroskopii nie jest przyczyną moich bóli. Czy może to być zwykła nadwrażliwość? Bardzo proszę o radę, co dalej robić.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z gastrologiem, rozważyłbym zastosowanie leku prokit. Więcej mógłbym powiedzieć po analizie stanu klinicznego i badaniu.