Ostre bóle brzucha i wymioty u córki

Witam. Moje corka od ponad miesiąca ma ostre bole brzucha, wymioty, oddaje twardy czarny stolec. Bylismy ulekarza. Ale wypisuja jej leki które wstrzymuja wymioty, ale bol brzucha pozostaje, poza tym leki zaburzaja jej swiadomosc i ma skutki uboczne. Zrobiono jej RTG brzucha w szpitalu ale nic nie pokazalo i dostala inne leki, reakcja jej jak wczesniej. Proszę o porade w ktorym kierunku mamy isc bo dziewczyna jest słabą i blada.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego. Podczas wizyty zostanie wdrożone leczenie adekwatne do aktualnego stanu córki.