Ostre bóle brzucha przy gronkowcu złocistym

witam Panie doktorze mam pytanie moja mama od jakiś 10 lat choruje na gronkowca złocistego ,do tego dochodza ostre bóle brzucha nie do opisania brała przez 3 tygodnie antybiotyki ,która wcale nie pomogły wrecz przeciwnie jest coraz gorzej,ból jest tak nasilony że bez Estazolanu nie prześpi żadnej nocy nie wiem co mam robić ,błagam o pomoc do jakiego lekarza iśc po pomoc . Z poważaniem Monika

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Zalecam konsultację gastroenterologiczna bądź chirurgiczną oraz wykonanie panelu badań specjalistycznych (morfologia krwi, USG jamy brzusznej, ocena funkcji wątroby oraz trzustki, krew utajona w kale). Możliwe, że wskazane będzie także wykonanie gastroskopii bądź kolonoskopii jeżeli nie była robiona. Pozdrawiam