Ostre bóle brzucha, wymioty, biegunka

Witam, mój dziadek od 2tygodni cierpi na ostry ból brzucha. Zaczeło się jak zykła jelitówka, biegunka, wymioty. Wszystkie wyniki ma w normie, usg nic nie wykazało, lekarz rozkłada ręce każąc czekać na wizyte u gastrologa (wizyta prywatnie za1,5tyg.) co to może być? Dziadek nic nie moze zjesć, tylko pije, ciągle jest na lekach przeciwbólowych. Wspomniał też, że podczas siadania, po prawej stronie pod brzuchem czuje jakąś "kulke".

Bez bezpośredniego badania, oceny wyników badań laboratoryjnych i obrazowych na podstawie samych objawów nie określę czym spowodowane są dolegliwości tym bardziej, że nawet lekarz prowadzący nie wyjaśnij Państwu stanu klinicznego dziadka. Proszę porozmawiać bezpośrednio z lekarzem prowadzącym, który powinien w tym przypadku udzielić konkretnych informacji na temat kłopotów zdrowotnych dziadka.