Ostre bóle głowy od sześciu lat

od 6 lat borykam się z ostrymi bólami głowy, 2/7 dni w tygodniu, reszta tygidbua to bóle co idzie wytrzymać choc , nie zawsze mam 18 lat !! MRI,tomograf, EEG, wszystko w normie, kardiolog,neurolog,okulista (mówia ze w normie) i ja sie pytam dlaczego boli :c tabletki pomagają na max 20% bólów głowy. zyc nie idzie, czesto po lewej z przodu boli mnie, jeśli boli z tyłu to mam cisnienie i to czuje, co mam robic ? lekarze patrzą jak na symulanta. :(

Być może Pana problem ma podłoże psychologiczne - proponuję udać się na konsultację do psychologa lub lekarza psychiatry i wspólnie z nim omówić problem.