Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ostre bóle między łopatką a kręgosłupem po upadku

Po upadku w autobusie z dużą siłą na plecy i ok. lewej łopatki o podest ok 20 cm wys. a głową o podłogę ostre bóle między łopatką l. a kręgosłupem nasilające się przy kaszlu i kichaniu (wrz13); dzisiaj silne bóle l. barku i ręki, drętwienie palców 1,4,5,ból ok. krzyż,biodro,inne objawy; rtg czynn. kr.szyjn. zmiany c3,c4,c5,c6 asymetryczne(lis13); rez.magn. dyskopatia c5-c6, stenoza,zwyrodnienia(02.14);laser, jonoforeza, magnetronik(04.14), cały czas leki p-wbólowe;JESTEM DENTYSTĄ!!!, CO DALEJ?
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, Szanowna pani, Pani dolegliwości mogą wynikać ze zmian obecnych w kręgosłupie. Istotne znaczenie ma rehabilitacja ruchowa, ćwiczenia odpowiednio dobrane i stosowanie doraźnie leków przeciwbólowych. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym celem wyboru właściwej terapii. Pozdrawiam.

0
Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Witam. Proponuję wizytę u ortopedy. Warto byłoby zrobić rtg klatki piersiowej, zobaczyć czy nie ma złamań. Być może jest to silne stłuczenie, którego objawy mogą się utrzymywać nawet do miesiąca. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy