Ostre bóle nerki a ciąża

Witam od 4 lat mam ostre bole prawej nerki, nie mam zadnych innych obiawow typu mdlosci, promieniowana w inne czesci ciala czy bolu podczas oddawania moczu , bol nasila sie podczas goracej pogody lub nadmiernego wisilku fizycznego obecnie mam 20 lat i jestem w 8 miesiacu ciazy , boje sie ze moze to zaszkodzic mojemu maluszkowi . czytalam troche na temat chorob nerek i boje sie ze wieloletnia choroba nerki mogla ja powarznie uszkodzic .. co to moze byc za choroba prosze o odpowiedz ...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego, krótkiego opisu postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Takie dolegliwości bólowe w okolicy nerki prawej zdecydowanie wymagają jednak dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty urologa.