Ostre bóle w górnej części brzucha

Mam pytanie w poprzednim tygodniu przez parę dni odczuwałem bule w górnej części brzucha jakby pod zebrami bardzo ostre bule po około pol godziny do tego miałem tez nudności i często przebudzam się cały przepocony parę dni temu podczas snu miałem napaść bezdechu około pol min nie moglem złapać tchu ogólnie nie chodzę do lekarza ostatnia wizytę z powodu zdrowotnego miałem ponad 10 lat temu ale prowadzę stresujący tryb życia związany z prowadzeniem działalności do jakiego lekarze muszę się udać

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego, który po zabraniu wywiadu i badaniu pokieruje Pana na dalszą diagnostyke.
Pozdrawiam