Ostre kłucia po lewej stronie brzucha i duża ilość krwi przy oddawaniu stolca

Mam dwa problemy. 1- Od jakiegoś czasu odczuwam ostre kłucia po lewej stronie brzucha. Ból usytuowany jest między biodrem a żebrami. Od kilku dni zauważyłem nabrzmiałą ową część. 2- Przy oddawaniu stolca pojawiła mi się duża ilość krwi. Krwi nie było w stolcu, ale woda w toalecie była cała czerwona. Kilka lat temu przeszedłem operację na hemoroidy. Proszę o radę. Grzegorz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność odpowiednich dalszych badań.