Ostre kłucie i pieczenie po wycięciu wyrostka robaczkowego

Witam.Od 4 tygodni czyli od momentu wycieci wyrostka robaczkowego,mam ostre klucia I pieczenie w miejscu gdzie byl wyrostek,dodam tez ze brzuch otwarto z lewej stron I przeprowadzono laparoskopie,Objawy przed wycieciem byly bardzo podobne I meczyly mnie przez 3miesiac,odwiedzilem wtedy dwa razy oddzial SOR I nie stwierdzono stanu zapalnego,zrobiono podstawowe badania I wszystko bylo ok.Na wlasna reke zrobilem kolon,gastroskopie,przeswietlenie tkanek w miednicy malej,rezonans,kilka USG itd

Może ma Pan drobne kamienie lub piasek w układzie moczowym ( nerka, moczowód ) ?
Proszę wykonać badanie podstawowe moczu, kwas moczowy.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Trudno mi odpowiedzieć co to może być bez bezpośredniego badania. Skoro wszystkie wyniki związane z przewodem pokarmowym są prawidłowe, jest Pan po wycięciu wyrostka robaczkowego to być może bóle mają podłoże neuralgiczne (np. podrażnienie nerwu obwodowego, ucisk na korzenie nerwowe). Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.