Ostre napadowe bóle i wypróżnianie w postaci bobków

Witam, mam ostre napadowe bóle w nocy robi mi się słabo, biało przed oczami, prawie mdleję...łapie mnie skurcz przeszywający ból jak bym umierała!!:(A potem następuję wypróżnienie w postaci bobków. Mam zespół jelita drażliwego oraz zaczerwienioną błonę śluzową żołądka - czy to jest przyczyną kolek czy grzybica jelit?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
przyczyną zapewne jest ZJD, co do grzybicy powinna Pani udać się do gastrologa który wykluczy/potwierdzi Pani przypuszczenia.

Pozdrawiam