Ostre poziome ustawienie kości krzyżowej a bóle pleców

Dzien Dobry. Od jakiegos czasu bolą mnie plecy w dolnym odcinku kregosłupa. Czasem ból jest silny czasem nie odczuwam go wcale, czesciej podczas schylania. Ból wystepuje z obydwóch stron. Skan xray z opisem mówi: "Ostre poziome ustawienie kosci krzyzowej 1,5 przejsciowy z cechami polowiczej lewostronnej sakralizacji i niepelnym zamknieciem łuku. W rzucie miednicy po stronie prawej cienie klipsów naczyniowych." Prosze o wyjasnienie co teraz mnie czeka :( dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez bezpośredniego badania lekarskiego i łącznej analizy wykonanego badania nie mozna sie wypowiedziec. Sadze ze konieczna bedzie odpowiednia rehabilitacja. Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.