Ostre stany lękowe po porodzie

Witam, 3 miesiące po porodzie dostałam ostrych stanów lekowych, natychmiast zaczęłam psychoterapie i biorę lek seronil 10 mg, zaczęłam normalnie funkcjonować do czasu kiedy dostałam ataku paniki podczas prowadzenia samoch. znów boje się wychodzić sama z domu i powróciły niektóre objawy somatyczne. Dodam że leczę się dopiero miesiąc, chciałam zapytać jakie są realne szanse na całkowite wyleczenie i ile czasy potrzeba, czy mogą Państwo podać przykłady sukcesów swojej pracy terapeutycznej, dziękuję

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Zaburzenia lękowe są WYLECZALNE.
A najlepiej jeśli porozmawia Pani o swoich pytaniach, wątpliwościach ze swoim terapeutą.