Ostre zapalenie gardła i angina oraz afty

Witam Choruję już tydzień na ostre zapalenie gardła i anginę.Po ciągłej gorączce pojawiły się u mnie afty/pleśniawki ? Od 5ciu dni biorę Klabax,przez stan jamy ustnej nie jestem w stanie prawie jeść,schudłem prawie 7 kg.Afty nie tylko nie znikają,ale pojawiła się chyba ropa,bo co chwilę muszę wypluwać ślinę,która smakuje fatalnie i szybko się gromadzi.Czy to nie osłabienie i antybiotyk jest problemem?Stosowałem Nystatynę,Dentosept A,Dezaftan i nic nie pomaga.Proszę o pomoc.

Musi pan wrócić do lekarza. Antybiotyk okaxak sie nieskuteczny. Jesli to angina paciorkowciwa to warti pomyśleć o Duracefie. Niektore wirusowe anginy miga tez daeac obraz pifibny do opusywanegi i nie ustepuja po antybiotyku.