Ostre zapalenie oskrzeli i duszności

witam niedawno przeszlam ostre zapalenie oskrzeli. Wczesniej od dlugiego czasu kaszlalam odpluwalam zolta wydzieline mialam dusznosci ktore sie do dzis utrzymuja i boli mnie jak przelykam pokarmy w okolicy mostka .I brzuch pod zebrem w czesci prawej i lewej promieniuje do plecow .O czym moga swiadczyc objawy nadmieniam ze duzo schudlam mam rowniez cysty w obu piersiach .jakie mam wykonac badania a moze markery pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Mnogość objawów, a zwłaszcza chudnięcie wymagają konsultacji internistycznej wraz z wykonaniem dodatkowych badań diagnostycznych m.in. RTG klatki piersiowej w projekcji AP + bok.