Ostre zapalenie płuc u 4,5-letniego dziecka

dzien dobry proszę o pomoc moj 4,5 letni syn w pazdzierniku mial zapalenie pluc bez objawow miesiac pozniej zapalenie oskrzeli. w piatek w przedszkolu dziecko kaszlalo dalam syrop od kaszlu a w nocy stan sie tak pogorszyl ze dziecko rano trafilo do szpitala z ostrym zapaleniem pluc pomocy nie wiem co sie dzieje zadnych objawow u dziecka nie bylo za pierwszym razem tak jak i teraz zachorowal w niespelna 24 godziny boje sie strasznie o dziecko do 3 roku zycia wcale nie chorowal

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie jestem w stanie nic Pani powiedzieć na podstawie opisu na temat rokowań. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam.