Ostroga kości piętowej i ból

Witam!Mam ostrogę kości piętowej od dłuższego czasu . Latem doznałam urazu tej stopy tzn. zeskoczyłam z dość wysokiego chodnika na ulicę i wtedy pojawił się ból . Po dwóch turach zabiegów nie wiele co pomogło .Rtg wykazało że mam ułamanie ostrogi górnej.Proszę o poradę w tej sprawie .

Magdalena StusiĹska

Proszę skonsultować się z lekarzem ortopedą- na podstawie zdjęcia i badania zleci dalsze postępowanie.