Ostrogi piętowe i ból kolan

Dzieńdobry od 2 lat bolą mnie piety podobno mam ostrogi ale małe więc nie do leczenia rano kuleje po dłuższym np.2 godziny odpoczynku znowu musze rozchodzić nogi bo czuje jak bym miała szkło w butach.Dochodzi do tego ntensywne ciągłe mrowienie do kolan .Żyły badałam doplerem ok ,mam też bóle w kręgosłupie korzonki wiosna jesień zaszczyki z diclofenac i witamina b tak od 20 lat przyzwyczaiłam się że boli bo niewiem co robić mam 43l a babcie są szybsze niż ja

Witam, proponuję przedyskutować ponownie dolegliwości z ortopedą - może fakt ich nasilenia będzie miał wpływ na dalsze postępowanie. Poza tym w sklepach rehabilitacyjnych dostępne są specjalne wkładki do butów dla pacjentów z ostrogami