Ostrogi piętowe i ból po antybiotyku

witam mama moja ma ostry bol w piecie po rtg wyszlo ze jako to ostrogi piętowe. obila ultradzieki falke uderzeniowe i nic nawet gorzej boli po tych zabiegach miała zabieg czynniki wzrostu smarowala maściami i nic. jak lezy odczuwa mocny bol od piet to krawedz stopy jak by było ostre zapalenie w srodku bo odczuwataki zar piety i mrowienie wewnątrz. brala antybiotyk nie pamiętam nazwyale pomogl na dwa dni a potem znowy bolało. posze o pomoc co jeszcze można zrobić by wyleczyć to schozenie.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję konsultację u ortopedy lub chirurga, który zastanowi się nad wskazaniami do chirurgicznego leczenia ostróg piętowych.