Ostrogi piętowe u 48-latka

m. mam stwierdzone rtg zap.rozc,pod.-ostrogi,podwojny cykl zab.rech.i podanie sterydow nie daly rezultatu,zalecono RM,i ew.nakluwanie w celu pobudz.tkanek,badz zabieg.Dolegliwosci powiekszyly sie o odretwienia przech,od podbicia stopy,przez prawa czesc golenia do kolana i wyzej przez bok uda ,wystepuja w pozycji wyprostowanej podczas odpoczynku badz snu,ktory przerywaja-bol,czy ma to powiazanie ,prosze o opinie na caloksztalt

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z opisu wynika, iż leczenie jest prowadzone prawidłowo. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.