Ostry atak bólu podbrzusza w nocy

Witam. Trzy dni temu w nocy miałam ostry atak podbrzusza. Ból taki ze nie mogłam sie wyprostować, robiło mi sie niedobrze nawet po łyku wody. Mogłam leżeć tylko na jednym boku, bo w innej pozycji bolały mnie plecy, jelita, prąd przechodził nawet do karku. Brzuch był cały czas bardzo twardy i duży. Dwa razy prawie zemdlałam. Po kilku tabletkach przeciwbólowych, stopniowo przestawało mnie boleć. Następnego dnia przestało boleć ale za to ból przeszedł na żołądek. Boli cały czas po jedzeniu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do lekarza aby rozszerzyć diagnostykę. Trudno jednoznacznie powiedzieć co może być powodem takich dolegliwości. Konieczne są dodatkowe badania.