Ostry ból brzucha nasilający się w nocy

Od jakiegos tygodnia zona ma ostre bole brzucha.Dodam ,ze nie jest w ciazy. Pierwszy raz miala je okolo 4 miesiace temu,wtedy dostala leki i bol przeszedl. Obecnie zadne leki nie pomagaja,bol nasila sie w nocy.Co jest tego powodem.prosze o odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ostre dolegliwości bólowe brzucha mogą być wynikiem wielu patologii w obrębie jamy brzusznej, np. zapalenia wyrostka robaczkowego, pęcherzyka żółciowego, schorzeń w obrębie narządów rodnych, jelit, itd. W celu określenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem!