Ostry ból dolnej części pleców promieniujący na pośladki i w okolicy łopatek

Jakies poltora roku temu zauwazylem ze podczas biegania lapie mnie tak bardzo ostry bol dolnej czesci plecow ze po czasie mam problem z poruszaniem sie,ciezko mi wrocic do domu o wlasnych silach,odpuscilem pilke wiec,ale mam prace fizyczna od 3 lat w ktorej tylko dzwigam sporo ton dziennie,bol promieniuje na posladki i do tego jeszcze pojawiajacy podczas wysilku bol w okolicy lopatek.Od 2 miesiecy odpoczywam na l4 ale nawet plywanie sprawia mi bol,a bol w okolicy ledzwia jest staly,czy to nerki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii kręgosłupa. Sugeruję przeprowadzenie diagnostyki obrazowej kręgosłupa L-S oraz konsultację ortopedyczną/neurologiczną.