Ostry ból głowy i pogorszenie ostrości wzroku

Witam! Mam 28 lat i niepokoi mnie mój stan zdrowia. Od ponad półtora roku bardzo boli mnie głowa w części skroniowo potylicznej prawej. Cały czas mam wrażenie zatkanych uszu a w ustach odczuwam słonawo-ostry smak. Nasilonemu bólowi towarzyszą problemy z utrzymaniem równowagi i pogorszenie ostrości wzroku. Bolą mnie również kości nóg i mam niedowład prawej ręki. Szybko się męczę a w nocy bardzo się pocę. Na ramionach i udach mam wyraźne krostki, które niekiedy ropieją. W miesiącach zimowych w krótkim odstępie czasu miałem zatrzymanie moczu, po podaniu antybiotyków się unormowało. Mam powiększone węzły chłonne w okolicach pachwin i szyi. Biopsja węzła pachwinowego wykazała że są to węzły chłonne o hipoechogenicznej warstwie korowej o charakterze odczynowym. Chodziłem do różnych lekarzy i żaden nie postawił konkretnej diagnozy. MR głowy wykazał układ komorowy symetryczny, nieco poszerzony. Poszerzone nieco przestrzenie płynowe na tle niewielkich zaników korowych mózgu. Widoczna zmiana rozwojowa w postaci przetrwałej jamy przegrody przeźroczystej i jamy Vergi. Zrobiłem też badania krwi. Parametry, które odbiegają od normy. Morfologia krwi pełnej. HGB 17,8 [14-17] PDW 10,5 [12-19] 5DIFF NEUT 71,6% [50-70] LYMPH 23,5 [25-40] MONO 3,4 [2-8] BASO 0,2 [0-1] EO 0,5 [2-4] ROZMAZ MANUALNY Granulocyty obojętnochłonne 68% Granulocyty kwasochłonne 1% Monocyty 4% Limfocyty 27% OB 2mm/h Bilirubina 0,90 mg/dl [0,2-1] AST 16 U/L [10-37] ALT 19 U/L [10-44] TSH 1,19 0,27-4,2] MOCZNIK 34,4 [16,7-45,9] BADANIE MOCZU BIAŁKO ++ CIAŁA KETONOWE + UROBLINOGEN + BILIRUBINA + OSAD MOCZU: ERYTROCYTY WYŁ. 2 WPW LEUKOCYTY 1 WPW NABŁONKI płaskie 3 wpw DROBNOUSTROJE nieliczne wpw

Proszę i interpretacje moich wyników.

Witam serdecznie! Objawy jakie Pan opisuje stanowią raczej domenę działania dla lekarzy neurologów i laryngologów. Zarówno bóle głowy jak i pozostałe odczucia mogą mieć charakter czynnościowy (bez istotnej przyczyny) jak i organiczny. Niedowład jak i pogorszenie ostrości wzroku/zaburzenia równowagi można ocenić w trakcie standardowego badania neurologicznego. Wyniki badania morfologii krwi i badań biochemicznych nie odbiegają istotnie od normy. Jedynym wynikiem na którym trzeba się skupić to obecność białka w moczu, które jednakże nie zostało ocenione ilościowo. Białkomocz zazwyczaj wynika z przyczyny związanej z nerkami. Konieczne byłoby wykonanie dobowej zbiórki moczu i określenie ile wynosi utrata białka w ciągu doby. Warto także zrobić USG jamy brzusznej (ocena nerek). Z uwagi na odczynowe węzły chłonne, objawy osłabienia, warto wykonać także oznaczenie przeciwciał w kierunku infekcji: wirusowego zapalenia wątroby typu B, C, wirusa EBV, CMV a także HIV oraz boreliozą. Pozdrawiam